Povolání

HUNTER

Hunter, nebo také strážce lesů – hraničář, mistr zacházení s lukem dokáže na velkou dálku pomocí luku a šípu efektivně zneškodnit nepřítele. Lukostřelba ale není jedinou vlastností ve které hraničář vyniká. Jestli se někdo vyzná v přírodě, tak je to on, dokáže se pohybovat velmi rychle a na své nepřátele umí nalíčit nenápadné účinné pasti. Když, ale dojde na boj zblízka ke slovu se dostává jeho meč, kterým umí vládnout značně dobře.

Rasy: Lidé, Elfové, Hobité, Trpaslíci 

Champion

Champion je opravodvý mistr boje, ovládá ty nejděsivější komba způsobující velkou ztrátu na životech, dokáže se stát ničícím strojem nepřátel. Útočí velmi rychle a tvrdě, většinu věcí řeší bojem. Je skvělý v obraně i útoku. Pokud si chcete užít rychlých tvrdých akcí, s Championem o ně nebudete mít nouze.

Rasy: Lidé, Elfové, Trpaslíci

Captain 

Captain nebo také – vůdce má ideální předpoklady k tomu stát se hlavním iniciátorem a stratégem uprostřed bitvy, sám se sebou závodí se svou vytrvalostí a zdatností. Captain si dokáže zjednat respekt, oplívá až neuvěřitlenou obratností, rád se pouští do boje zblízka na pomoc svému společenstvu.

Rasy: lidé

Guardian 

Guardian je válečník který umí skvěle ovládat boj, ale i obranu. Zvládne se vypořádat i s přesilou a v bojovém umění je opravdu mistr. Guardian útočí velmi silnými útoky, v boji mu také pomáhá jeho válečnické odhodlání a bojový pokřik na zastrašení protivníka. Spolehá se na svůj štít a jednoruční zbraň (meč, sekera apod.), umí udělat blok a odrazit nepřítelovu ránu.

Rasy: Lidé, Elfové, Hobité, Trpaslíci

Burglar 

Zloděj je tajný lstivý podvodník, dokáže se nenápadně ve stínu ulic proplížit ke své objeti a okrást ji oč potřebuje, když útočí, tak požívá účinné rychlé útoky, kterými znervózní svého nepřítele. Jeho specialitou je umění se zamaskovat před nepřáteli. Zaútočí, když to nepřítel nejméně čeká.

Rasy: Hobité, Lidé

Minstrel 

S písněmi a příběhy přináší Minstrel do ponurých krajů lepší náladu. Dokáže vymyslet co nejlepší řešení situace. V bitvě dokáže překvapivě rychle a účinně zaútočit na protivníka. Zvedá morálku ostatním ve společenstvu. Minstrela by si měli zvolit ti, kteří chtěji pomáhat svým přátelům, dát jim novou naději a když už ani ta nepomůže, dokáže velmi dobře zacházet s lehkými zbraněmi, které mluví za něj.

Rasy: Lidé, Elfové, Hobité, Trpaslíci

lore-master

Hlídač starověkého učení – Lore-master odjakživa patří mezi nejchytřejší jedince v družině. Používá svou hlavu, nikoli meč, agrese jdou stranou, nastupuje vyjednávání a vtnitřní síla. Někteří učenci dokonce mají moc mluvit se zvířaty. Nepřítele zneškodní jak jinak než svou chytrostí, to je jeho pravá zbraň.

 Rasy: Elfové, Lidé